BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK

Nożyczki DOVO Solingen 90 400 Silhouetten

Wysokiej jakości nożyczki hafciarskie DOVO Solingen 90 400 Ni - Silhouetten. Stal węglowa. Wąska i mocna końcówka. Rozmiar 4" . Wyprodukowano w Niemczech. Czytaj więcej ..
199.00 zł z podatkiem od wartości dodanej
161.79 zł bez VAT
Wysokiej jakości nożyczki hafciarskie DOVO Solingen 90 400 Ni - Silhouetten. Stal węglowa. Wąska i mocna końcówka. Rozmiar 4" . Wyprodukowano w Niemczech. Czytaj więcej ..

Nożyczki DOVO Solingen 90 400 Silhouetten

Nożyczki DOVO Solingen 90 400 Ni - Silhouetten

  • specjalne nożyczki wykonane z wysokiej jakości materiału - jakościowej stali węglowej
  • wąskie i jednocześnie bardzo mocne końcówki - proste
  • wykończenie powierzchni: niklowane (Ni)
  • nożyczki nadają się do haftu, cięcia, ale także do bardziej wymagających i precyzyjnych prac modelarskich oraz do prac w elektrotechnice (cięcie cieńszych drutów itp.)
  • rozmiar: 4 cale
  • produkcja: DOVO Solingen - oryginał Solingen Niemcy

Randki DOVO w Solingen, Merkur Solingen

Niemiecka firma DOVO Solingen obchodziła w 2006 roku swoje stulecie razem ze swoją spółką zależną Merkur Solingen .

W swojej ofercie posiada profesjonalne nożyczki fryzjerskie, nożyczki do manicure, przybory do golenia, zestawy do manicure.

DOVO rozpoczęło produkcję maszynek do golenia z trzynastoma pracownikami. Ustawa uchwalona w 1938 r. W celu ochrony nazwy Solingen dała jej więcej dumy i poczucia bezpieczeństwa dla znaku towarowego, a także jeszcze większe poczucie lokalnej tożsamości.

Firma na swój symbol wybrała rycerza z mieczem i młotem, który energicznie przeniknął na rynki Europy Zachodniej i Ameryki Północnej.

Dzięki masowemu wprowadzeniu golarki elektrycznej zarząd firmy DOVO poszukuje drugiego źródła dochodu, więc zaczyna od produkcji nożyczek do włosów. W tym czasie technicy firmy osobiście chodzili po salonach fryzjerskich w Solingen i dowiadywali się od fryzjerów, które nożyczki będą dla nich najbardziej odpowiednie.

Gdy w 1951 roku pojawili się młodzi deweloperzy, produkcja nożyczek zaczęła być ogromnym sukcesem, a DOVO ponownie wkraczało na rynki Ameryki Północnej (później także Południowej) i Europy Zachodniej, ale tym razem z nożyczkami.

Dzięki sukcesowi nożyczek firma zakłada spółkę zależną, Merkur Solingen, która produkuje środki do golenia, które odnoszą światowy sukces i otwierają przed firmą nowe rynki w Azji, zwłaszcza w Rosji i na Półwyspie Arabskim.

Wszystkie produkty DOVO i Merkur Solingen to oryginały wyprodukowane w Solingen w Niemczech, słynącej z najwyższej jakości europejskiej stali.

Kod: 90 400
Producent: DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Na vyšívání ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?