wysyłka i płatność

Transport w Czechach

Wysyłamy Twoje zamówienia na terenie całej Republiki Czeskiej za pośrednictwem przewoźnika GLS (99 CZK) oraz firmy spedycyjnej Geis Parcel (99 CZK).

W Czechach nie pobieramy opłat pocztowych przy zamówieniach powyżej 2000 CZK.

Płatność za pobraniem wynosi 49 CZK.

99 CZK

99 CZK


Czas dostawy

Jeśli towar jest dostępny w magazynie, wysyłka wysyłana jest 1-2 dni robocze. W przypadku, gdy towar nie będzie dostępny w ciągu 5 dni roboczych, Kupujący jest o tym informowany w odpowiednim czasie i jest informowany o możliwym terminie dostawy towaru, lub oferował inne towary tego samego rodzaju. Towar jest zgłaszany przez przewoźnika przed dostawą.

Przyjęcie przesyłki

Towar według rodzaju można odebrać osobiście w sklepie kamieniarskim w Pradze-Karlinie pod adresem Křižíkova 435/109, 18600. Towar będzie zarezerwowany na 5 dni roboczych.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek wad kupujący zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić przewoźnika i sporządzić protokół uszkodzenia przesyłki. Następnie jak najszybciej skontaktuj się z naszą firmą, aby cała sprawa została natychmiast rozwiązana.
Cena transportu kalkulowana jest w zależności od wybranego rodzaju transportu i objętości towaru.

Jeśli chcesz zwrócić, reklamować, serwisować lub naostrzyć zakupiony u nas towar, zawsze odeślij go na adres: U Alfréda, Křižíkova 109, Praga, 186 00.

Metoda płatności

Możesz wybrać jedną z kilku metod płatności:

  • płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym
  • płatność z góry przelewem na konto 2300835615/2010
  • gotówką za pobraniem podczas transportu usługą transportową
  • płatność kartą w e-sklepie

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?