BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 21.6.

Szczoteczka do zębów KELLER TL 221 30 20

33.24 zł
27.47 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 221 30 20
Producent: Keller Bürsten
Wysokiej jakości i praktyczna owalna szczotka do rąk KELLER 221 30 20 Thermo Line wykonana z drewna TMT i czarnego naturalnego włosia - idealna w podróży. Czytaj więcej ..

Jakościowa i praktyczna szczotka ręczna KELLER 221 30 20 Thermo Line - podróż

  • mały pędzelek do dłoni i paznokci z serii Thermo Line
  • nadaje się do swoich małych rozmiarów jako podróżnik
  • czarne, solidne, naturalne włosie w 7 rzędach
  • wymiary: 63 x 33 mm
  • Wyprodukowane w Niemczech

Co oznacza Thermo Line?

Jest to drewno modyfikowane termicznie (TMT = Thermally modofoed), czyli drewno, w którym jego właściwości zmieniają się pod wpływem wysokiej temperatury. Ten proces ma naturalne właściwości, ponieważ czasami określa się go jako „domowe drewno tropikalne”.

W kontrolowanej atmosferze specjalnej komory drewno poddawane jest działaniu temperatury około 250 ° C i określonej wilgotności. Pod wpływem ciepła i wilgoci kryształy cukru zawarte w drewnie karmelizują. Zmienia to strukturę komórkową drewna. W efekcie drewno zyskuje nowe właściwości, takie jak zmniejszona zdolność wchłaniania wody - jest dużo bardziej wodoodporne, ma dłuższą żywotność, a także zyskuje odporność na pleśń, grzyby i owady. Jednocześnie drewno uzyskuje niepowtarzalny ciemny odcień z zachowanym rysunkiem drewna zarówno na powierzchni jak i wewnątrz drewna. Ten proces jest czysto termiczny bez dodawania chemikaliów! Z tak obrobionego drewna KELLERBÜRSTEN wytwarza wysokiej jakości szczotki o doskonałych właściwościach, które są bardzo trwałe, higieniczne, a jednocześnie wykonane wyłącznie z czystych, naturalnych składników, bez chemii i zachowują swój naturalny, a jednocześnie elegancki i niepowtarzalny wygląd.

KELLER BÜRSTEN

Niemiecka firma rodzinna Bürstenfabrik Keller GmbH została założona w 1869 roku. Jest jednym z wiodących europejskich producentów w tej dziedzinie. Doświadczenie firmy znajduje swoje odzwierciedlenie głównie w projektowaniu produktów, doborze użytych materiałów oraz składzie asortymentu. W bogatej ofercie znajdziesz okrągłe drewniane szczotki dmuchane, płaskie drewniane szczotki z naturalnym włosiem, płaskie i okrągłe szczotki plastikowe z poliamidem. szczecina. Keller odzwierciedla wymagania stawiane produktom w XXI wieku z większą orientacją na klienta. Priorytetem firmy są zasady ekologiczne i etyczne , które od 2008 roku posiadają certyfikat FSC®.


Použití kartáče
Na vlasy ROK
Použití kartáče
Do koupelny ROK
Materiál
Dřevěné ROK
Produktová řada
Thermo-Line ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?