BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyjeżdżamy dzisiaj

Szczoteczka do zębów KELLER TL 220 30 30

45.85
37.89 bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 220 30 30
Producent: Keller Bürsten
Jakościowa i praktyczna owalna szczotka do rąk KELLER 220 30 30 Thermo Line wykonana z drewna TMT i jasnego naturalnego włosia. Czytaj więcej ..

Jakościowa i praktyczna szczotka ręczna KELLER 220 30 30 Thermo Line

  • dwustronna szczoteczka do dłoni i paznokci z serii Thermo Line
  • idealny do każdej łazienki lub w podróży
  • jasne, solidne, naturalne włosie w jednym i siedmiu rzędach
  • wymiary: 92 x 50 mm
  • Wyprodukowane w Niemczech

Co oznacza Thermo Line?

Jest to drewno modyfikowane termicznie (TMT = Thermally modofoed), czyli drewno, w którym jego właściwości zmieniają się pod wpływem wysokiej temperatury. Ten proces ma naturalne właściwości, ponieważ czasami określa się go jako „domowe drewno tropikalne”.

W kontrolowanej atmosferze specjalnej komory drewno poddawane jest działaniu temperatury około 250 ° C i określonej wilgotności. Pod wpływem ciepła i wilgoci kryształy cukru zawarte w drewnie karmelizują. Zmienia to strukturę komórkową drewna. W efekcie drewno zyskuje nowe właściwości, takie jak zmniejszona zdolność wchłaniania wody - jest znacznie bardziej wodoodporne, ma dłuższą żywotność, a także zyskuje odporność na pleśń, grzyby i owady. Jednocześnie drewno uzyskuje niepowtarzalny ciemny odcień z zachowanym rysunkiem drewna zarówno na powierzchni jak i wewnątrz drewna. Ten proces jest czysto termiczny bez dodawania chemikaliów! Z tak obrobionego drewna KELLERBÜRSTEN wytwarza wysokiej jakości szczotki o doskonałych właściwościach, które są bardzo trwałe, higieniczne, a jednocześnie wykonane wyłącznie z czystych, naturalnych składników, bez chemii i zachowują swój naturalny, a jednocześnie elegancki i niepowtarzalny wygląd.

KELLER BÜRSTEN

Niemiecka firma rodzinna Bürstenfabrik Keller GmbH została założona w 1869 roku. Jest jednym z wiodących europejskich producentów w tej dziedzinie. Doświadczenie firmy znajduje swoje odzwierciedlenie głównie w projektowaniu produktów, doborze użytych materiałów oraz składzie asortymentu. W bogatej ofercie znajdziesz okrągłe drewniane szczotki dmuchane, płaskie drewniane szczotki z naturalnym włosiem, płaskie i okrągłe szczotki plastikowe z poliamidem. szczecina. Keller odzwierciedla wymagania stawiane produktom w XXI wieku z większą orientacją na klienta. Priorytetem firmy są zasady ekologiczne i etyczne , które od 2008 roku posiadają certyfikat FSC®.

                                                             


Použití kartáče
Na vlasy ROK
Použití kartáče
Do koupelny ROK
Materiál
Dřevěné ROK
Produktová řada
Thermo-Line ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?