BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 21.6.

Nożyczki fryzjerskie DOVO Solingen 10 40554

172.49 zł
142.55 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 10 40554
Producent: DOVO Solingen

Nożyczki fryzjerskie DOVO Solingen 10 40554 OXY Black Beauty - depilacja

  • całkowicie metalowe, kute nożyczki do depilacji - wykonane ze stali węglowej (nie nierdzewnej!) OXY
  • unipulacja jednostronna - ilość zębów: 40
  • solidny hak podtrzymujący
  • lakierowany na czarno
  • rozmiar (łącznie): 5,5"
  • produkcja: DOVO Solingen - oryginał Solingen Niemcy

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----

DOVO Solingen,  Merkur Solingen

Niemiecka firma DOVO Solingen obchodziła w 2006 roku swoje stulecie razem ze swoją spółką zależną Merkur Solingen .

W swojej ofercie posiada profesjonalne nożyczki fryzjerskie, nożyczki do manicure, przybory do golenia, zestawy do manicure.

DOVO rozpoczęło produkcję maszynek do golenia z trzynastoma pracownikami. Ustawa uchwalona w 1938 r. W celu ochrony nazwy Solingen dała jej więcej dumy i poczucia bezpieczeństwa dla znaku towarowego, a także jeszcze większe poczucie lokalnej tożsamości.

Firma na swój symbol wybrała rycerza z mieczem i młotem, który energicznie przeniknął na rynki Europy Zachodniej i Ameryki Północnej.

Dzięki masowemu wprowadzeniu golarki elektrycznej zarząd firmy DOVO poszukuje drugiego źródła dochodu, więc zaczyna od produkcji nożyczek do włosów. W tym czasie technicy firmy osobiście chodzili po salonach fryzjerskich w Solingen i dowiadywali się od fryzjerów, które nożyczki będą dla nich najbardziej odpowiednie.

Gdy w 1951 roku pojawili się młodzi deweloperzy, produkcja nożyczek zaczęła być ogromnym sukcesem, a DOVO ponownie wkraczało na rynki Ameryki Północnej (później także Południowej) i Europy Zachodniej, ale tym razem z nożyczkami.

Dzięki sukcesowi nożyczek firma zakłada spółkę zależną, Merkur Solingen, która produkuje środki do golenia, które odnoszą światowy sukces i otwierają przed firmą nowe rynki w Azji, zwłaszcza w Rosji i na Półwyspie Arabskim.

Wszystkie produkty DOVO i Merkur Solingen to oryginały wyprodukowane w Solingen w Niemczech, słynącej z najwyższej jakości europejskiej stali.

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?