BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 21.6.

DOVO Solingen 8 23656 - nożyczki fryzjerskie 6,5"

250.69 zł
207.18 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 8 23656
Producent: DOVO Solingen
Profesjonalne nożyczki fryzjerskie do depilacji DOVO Solingen z matowym wykończeniem ze stali nierdzewnej. Rozmiar 6,5 cala. Wyprodukowano w Niemczech. Czytaj więcej ..

Profesjonalna depilacja nożyczkami fryzjerskimi DOVO Solingen 8 23656 R SAT.

  • nożyczki do depilacji z kutej stali nierdzewnej
  • 23 zęby
  • dwustronny
  • zdejmowana podpórka na palce
  • rozmiar nożyczek - 6,5 cala
  • wykończenie powierzchni: stal nierdzewna matowa (R SAT.)
  • Wyprodukowane w Niemczech

Randki DOVO w Solingen, Merkur Solingen

Niemiecka firma DOVO Solingen obchodziła w 2006 roku swoje stulecie razem ze swoją spółką zależną Merkur Solingen.

W swojej ofercie posiada profesjonalne nożyczki fryzjerskie, nożyczki do manicure, przybory do golenia, zestawy do manicure.

DOVO rozpoczęło produkcję maszynek do golenia z trzynastoma pracownikami. Ustawa uchwalona w 1938 r. W celu ochrony nazwy Solingen dała jej więcej dumy i poczucia bezpieczeństwa dla znaku towarowego, a także jeszcze większe poczucie lokalnej tożsamości.

Firma na swój symbol wybrała rycerza z mieczem i młotem, który energicznie przeniknął na rynki Europy Zachodniej i Ameryki Północnej.

Dzięki masowemu wprowadzeniu golarki elektrycznej, zarząd firmy DOVO szuka drugiego źródła dochodu, więc zaczyna od produkcji nożyczek do włosów. W tym czasie technicy firmy osobiście chodzili po salonach fryzjerskich w Solingen i dowiadywali się od fryzjerów, które nożyczki będą dla nich najbardziej odpowiednie.

Gdy w 1951 roku pojawili się młodzi deweloperzy, produkcja nożyczek zaczęła być ogromnym sukcesem, a DOVO ponownie wkraczało na rynki Ameryki Północnej (później także Południowej) i Europy Zachodniej, ale tym razem z nożyczkami.

Dzięki sukcesowi nożyczek firma zakłada spółkę zależną, Merkur Solingen, która produkuje środki do golenia, które odnoszą światowy sukces i otwierają przed firmą nowe rynki w Azji, zwłaszcza w Rosji i na Półwyspie Arabskim.

Wszystkie produkty DOVO i Merkur Solingen to oryginały wyprodukowane w Solingen w Niemczech, słynącej z najwyższej jakości europejskiej stali.


Zaměření nůžek
Kadeřnické ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?