BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 23.5.
Nowość

KOPIE » AESCULAP Durati ProWhite Cordless + zapasowy akumulator

1886.00 zł
1533.33 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: XT436-WP
Producent: AESCULAP

Durati ProWhite Profesjonalna akumulatorowa nożyca akumulatorowa wysokiej jakości niemieckiej marki Aesculap. Bardzo mocny bieg. Niezwykle lekka i ergonomiczna konstrukcja. Akumulator Li-Ion o czasie pracy do 240 minut.Opakowanie zawiera 2 baterie.

Czytaj więcej ..

Durati ProWhite Profesjonalna akumulatorowa nożyca akumulatorowa wysokiej jakości niemieckiej marki Aesculap.

  • Akumulator litowo-jonowy o czasie pracy do 240 minut, czasie ładowania 240 minut
  • ergonomiczny kształt
  • świetne właściwości strzyżenia – poradzi sobie nawet z grubymi lub zabrudzonymi włosami
  • niezwykle lekka waga - 380 g
  • podstawka ładująca
  • nowy typ baterii jest kompatybilny z maszynami Favorita i FAV5
  • Opakowanie zawiera 2 baterie.

Aesculap

Wynalezienie pierwszych nożyc elektrycznych w 1912 roku przyniosło kolejny kamień milowy w historii sukcesu firmy Aesculap. Asortyment podkaszarek i głowic tnących wraz z akcesoriami stale się poszerzał przez dziesięciolecia.

Nożyce Aesculap produkowane są na najnowocześniejszych maszynach sterowanych komputerowo. Jako marka premium w dziedzinie maszynek do strzyżenia i pielęgnacji zwierząt, Aesculap doskonale zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności wobec profesjonalnych i prywatnych użytkowników za utrzymanie wysokich standardów jakości. Obecnie maszynki do strzyżenia Aesculap można znaleźć w około 80% profesjonalnych salonów pielęgnacji psów oraz w ponad 90% wszystkich gabinetów weterynaryjnych w Niemczech.

Aesculap otrzymał nagrody od niezależnych instytutów, takich jak German Design Awards i Plus X Award, udowadniając, że nie są obce ani doskonałe i profesjonalne w projektowaniu.

Strategiczna współpraca z Albert Kerbl GmbH to kolejny kamień milowy w rozwoju Aesculap. Sojusz między Aesculap i Kerbl w tym sektorze toruje drogę dla nowego skoku wzrostu dla marki Aesculap. W przyszłości marki te planują współpracę przy opracowywaniu nowych produktów dla wszystkich rodzajów grup użytkowników, takich jak rolnicy, weterynarze, opiekunowie psów, właściciele koni itp.


Co chci ostříhat
Zvířata ROK
Velikost zvířete
Malá ROK
Velikost zvířete
Střední ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?