BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 23.5.
Nowość

AESCULAP Exacta

830.00 zł
674.80 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: GT416
Producent: AESCULAP

Profesjonalna bezprzewodowa trymerka Exacta do sierści zwierzęcej niemieckiej marki premium Aesculap. Akumulator litowo-jonowy o czasie pracy do 120 min. Całkowicie metalowa główka. Regulowany dodatkowy grzebień.

Czytaj więcej ..

Profesjonalny akumulatorowy trymer Aesculap Exacta do łap, uszu lub nosa

  • akumulator litowo-jonowy - czas pracy do 120 minut cięcia, czas ładowania tylko 90 minut
  • fascynujący design – zwężający się, antypoślizgowy kształt idealnie leży w dłoni
  • praca bez zmęczenia - wyjątkowo lekka (ok. 115 g), bardzo cicha i bardzo niska wibracja
  • dla różnych długości włosów: nasadkę grzebieniową można ustawić na 4 długości strzyżenia ok. 3 - 6 mm
  • całkowicie metalowa głowica tnąca

Aesculap

Wynalezienie pierwszych nożyc elektrycznych w 1912 roku przyniosło kolejny kamień milowy w historii sukcesu firmy Aesculap. Asortyment podkaszarek i głowic tnących wraz z akcesoriami stale się poszerzał przez dziesięciolecia.

Nożyce Aesculap produkowane są na najnowocześniejszych maszynach sterowanych komputerowo. Jako marka premium w dziedzinie maszynek do strzyżenia i pielęgnacji zwierząt, Aesculap doskonale zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności wobec profesjonalnych i prywatnych użytkowników za utrzymanie wysokich standardów jakości. Obecnie maszynki do strzyżenia Aesculap można znaleźć w około 80% profesjonalnych salonów pielęgnacji psów oraz w ponad 90% wszystkich gabinetów weterynaryjnych w Niemczech.

Aesculap otrzymał nagrody od niezależnych instytutów, takich jak German Design Awards i Plus X Award, udowadniając, że nie są obce ani doskonałe i profesjonalne w projektowaniu.

Strategiczna współpraca z Albert Kerbl GmbH to kolejny kamień milowy w rozwoju Aesculap. Sojusz między Aesculap i Kerbl w tym sektorze toruje drogę dla nowego skoku wzrostu dla marki Aesculap. W przyszłości marki te planują współpracę przy opracowywaniu nowych produktów dla wszystkich rodzajów grup użytkowników, takich jak rolnicy, weterynarze, opiekunowie psów, właściciele koni itp.


Co chci ostříhat
Zvířata ROK
Velikost zvířete
Malá ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?