BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 23.5.
Nowość

AESCULAP Vega

1380.00 zł
1121.95 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: GT410
Producent: AESCULAP

Profesjonalny, akumulatorowy trymer Vega marki premium Aesculap do precyzyjnego przycinania szyi, głowy lub łap. Świetne właściwości tnące, całkowicie metalowa głowica i ergonomiczna konstrukcja.

Czytaj więcej ..

Profesjonalna akumulatorowa nożyca do detali, łap, głowy itp. Aesculap Vega

  • bezprzewodowy profesjonalny trymer do zwierząt
  • mocny silnik (4800 obr/min)
  • idealny do cięcia na małej przestrzeni - łapy, głowa, uszy, szyja
  • całkowicie metalowa głowica o bardzo wysokiej jakości szlifie - możliwość szlifowania
  • ergonomiczny kształt - idealnie leży w dłoni
  • niska waga tylko 250 g
  • cicha praca silnika i brak wibracji
  • 5 grzbietów (4, 8, 12, 16, 20 mm)


Aesculap

Wynalezienie pierwszych nożyc elektrycznych w 1912 roku przyniosło kolejny kamień milowy w historii sukcesu firmy Aesculap. Asortyment podkaszarek i głowic tnących wraz z akcesoriami stale się poszerzał przez dziesięciolecia.

Nożyce Aesculap produkowane są na najnowocześniejszych maszynach sterowanych komputerowo. Jako marka premium w dziedzinie maszynek do strzyżenia i pielęgnacji zwierząt, Aesculap doskonale zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności wobec profesjonalnych i prywatnych użytkowników za utrzymanie wysokich standardów jakości. Obecnie maszynki do strzyżenia Aesculap można znaleźć w około 80% profesjonalnych salonów pielęgnacji psów oraz w ponad 90% wszystkich gabinetów weterynaryjnych w Niemczech.

Aesculap otrzymał nagrody od niezależnych instytutów, takich jak German Design Awards i Plus X Award, udowadniając, że nie są obce ani doskonałe i profesjonalne w projektowaniu.

Strategiczna współpraca z Albert Kerbl GmbH to kolejny kamień milowy w rozwoju Aesculap. Sojusz między Aesculap i Kerbl w tym sektorze toruje drogę dla nowego skoku wzrostu dla marki Aesculap. W przyszłości marki te planują współpracę przy opracowywaniu nowych produktów dla wszystkich rodzajów grup użytkowników, takich jak rolnicy, weterynarze, opiekunowie psów, właściciele koni itp.

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?