BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 23.5.
Nowość

AESCULAP Akkurata

1303.00 zł
1059.35 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: GT405
Producent: AESCULAP

Profesjonalny akumulatorowy trymer Vega marki premium Aesculap do szczegółowego przycinania szyi, głowy lub łap. Świetne właściwości tnące, całkowicie metalowa głowica i ergonomiczna konstrukcja.

Czytaj więcej ..

Profesjonalna akumulatorowa nożyca do detali, łap, głowy itp. Aesculap Akkurata

  • bezprzewodowy profesjonalny trymer do zwierząt
  • idealny do cięcia na małej przestrzeni - łapy, głowa, uszy, szyja
  • całkowicie metalowa głowica o bardzo wysokiej jakości szlifie - możliwość szlifowania
  • ergonomiczny kształt - idealnie leży w dłoni
  • niska waga tylko 250 g
  • cicha praca silnika i brak wibracji
  • 5 grzbietów (4, 8, 12, 16, 20 mm)

Aesculap

Wynalezienie pierwszych nożyc elektrycznych w 1912 roku przyniosło kolejny kamień milowy w historii sukcesu firmy Aesculap. Asortyment podkaszarek i głowic tnących wraz z akcesoriami stale się poszerzał przez dziesięciolecia.

Nożyce Aesculap produkowane są na najnowocześniejszych maszynach sterowanych komputerowo. Jako marka premium w dziedzinie maszynek do strzyżenia i pielęgnacji zwierząt, Aesculap doskonale zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności wobec profesjonalnych i prywatnych użytkowników za utrzymanie wysokich standardów jakości. Obecnie maszynki do strzyżenia Aesculap można znaleźć w około 80% profesjonalnych salonów pielęgnacji psów oraz w ponad 90% wszystkich gabinetów weterynaryjnych w Niemczech.

Aesculap otrzymał nagrody od niezależnych instytutów, takie jak German Design Awards i Plus X Award, udowadniając, że nie są obce ani doskonałe i profesjonalne w projektowaniu.

Strategiczna współpraca z Albert Kerbl GmbH to kolejny kamień milowy w rozwoju Aesculap. Sojusz między Aesculap i Kerbl w tym sektorze toruje drogę dla nowego skoku wzrostu dla marki Aesculap. W przyszłości marki te planują współpracę przy opracowywaniu nowych produktów dla wszystkich rodzajów grup użytkowników, takich jak rolnicy, weterynarze, opiekunowie psów, właściciele koni itp.


Co chci ostříhat
Zvířata ROK
Velikost zvířete
Malá ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?