BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Nowość

Andis Fade Brush

34.00 zł
27.64 zł bez VAT
Dostępność: Není skladem
Kod: 15200
Producent: ANDIS

Wysokiej jakości pędzel fryzjerski Andis Fade Brush - idealny pędzel do modnych fryzur z cienkim nylonowym włosiem. Długość 14 cm.

Czytaj więcej ..

Wysokiej jakości pędzel fryzjerski Andis Fade Brush - idealny pędzel do modnych fryzur z cienkim nylonowym włosiem. Długość 14 cm.

Andis:

Jeden z najbardziej rozchwytywanych na świecie producentów przyrządów do pielęgnacji włosów, brody i włosów, urodził się w 1922 roku w USA, w Racine w stanie Wisconsin.

Założyciel tej rodzinnej firmy, Matthew Andis, specjalizował się w pierwszych latach w maszynkach do strzyżenia włosów do użytku domowego i profesjonalnego oraz strzyżeniu psów. Firma pomyślnie się rozwinęła iw 1971 roku zaczęła poszerzać swoją ofertę o prostownice do włosów, lokówki, suszarki do włosów oraz maszyny do strzyżenia innych zwierząt domowych.
Andis jest liderem czwartej generacji i nadal dostarcza na światowy rynek coraz więcej innowacji. Zatrudniają około 400 pracowników i eksportują do 90 krajów.
Ich ciche, lekkie i wydajne maszyny, suszarki do włosów, lokówki i inne akcesoria fryzjerskie stały się prawdziwym fenomenem wśród profesjonalistów w tej dziedzinie.

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?