BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 21.6.
Nowość
Bezpłatny transport
Akcja

Andis Ultraedge - zestaw głowic tnących

0.00 zł
0.00 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 64000
Producent: ANDIS

Nasz specjalny zestaw głowic tnących do maszyn Andis AGC i Wahkl KM. Zestaw zawiera najczęściej używane rozmiary - 0,5 mm, 2 mm, 3,2 mm. Wyprodukowano w USA.

Czytaj więcej ..

Nasz specjalny zestaw głowic tnących do maszyn Andis AGC i Wahkl KM. Zestaw zawiera najczęściej używane rozmiary - 0,5 mm, 2 mm, 3,2 mm. Wyprodukowano w USA.

Profesjonalna głowica tnąca Andis UltraEdge

  • profesjonalna głowica tnąca wykonana z najwyższej jakości stali węglowej z chromowaną powierzchnią odporną na korozję
  • wysokość cięcia 0,5 mm, 2 mm i 3,2 mm
  • nadaje się do Andis: AG, AGC, AGP, AGRC, AGCL, AGR +, AGRV, MBG, SMC, Oster A5 i Wahl KM Series
  • wyprodukowano w USA

Andis:

Dziś jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów narzędzi do pielęgnacji włosów, brody i włosów urodził się w 1922 roku w USA, w Racine w stanie Wisconsin.

Założyciel tej rodzinnej firmy, Matthew Andis, specjalizował się w pierwszych latach w maszynkach do strzyżenia włosów do użytku domowego i profesjonalnego oraz w maszynkach do strzyżenia psów. Firma pomyślnie się rozwinęła iw 1971 roku zaczął poszerzać swoją ofertę o prostownice do włosów, lokówki, suszarki do włosów oraz maszyny do strzyżenia innych zwierząt domowych.
Andis jest liderem w czwartym pokoleniu i nadal dostarcza na światowy rynek coraz więcej innowacji. Zatrudniają około 400 pracowników i eksportują do 90 krajów.
Ich ciche, lekkie i wydajne maszyny, suszarki do włosów, lokówki i inne akcesoria fryzjerskie stały się prawdziwym fenomenem wśród profesjonalistów w tej dziedzinie.

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?