BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 21.6.

Barber hřeben Andis (zwężający się grzebień)

33.74 zł
27.88 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 12405
Producent: ANDIS

Wysokiej jakości dwustronny grzebień fryzjersko-fryzjerski do fady i zwężania się amerykańskiej marki Andis. Szary kolor.

Czytaj więcej ..

Wysokiej jakości dwustronny grzebień fryzjersko-fryzjerski do fady i zwężania się amerykańskiej marki Andis. Szary kolor.

I jest:

Jeden z najbardziej poszukiwanych na świecie producentów włosów, brody i instrumentów do pielęgnacji włosów, urodził się w 1922 roku w USA, w Racine w stanie Wisconsin.

Założyciel tej rodzinnej firmy, Matthew Andis, specjalizował się w pierwszych latach w maszynkach do strzyżenia włosów do użytku domowego i profesjonalnego oraz w maszynkach do strzyżenia psów. Firma pomyślnie się rozwinęła iw 1971 roku zaczął poszerzać swoją ofertę o prostownice do włosów, lokówki, suszarki do włosów oraz maszyny do strzyżenia innych zwierząt domowych.
Andis jest liderem w czwartej generacji i nadal dostarcza na światowy rynek coraz więcej innowacji. Zatrudniają około 400 pracowników i eksportują do 90 krajów.
Ich ciche, lekkie i wydajne maszyny, suszarki do włosów, lokówki i inne akcesoria fryzjerskie stały się prawdziwym fenomenem wśród profesjonalistów w tej dziedzinie.

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?