BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 23.5.

Szczotka KELLER 125 23 80

51.73 zł
42.06 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 125 23 80
Producent: Keller Bürsten
Wysokiej jakości owalna szczotka do włosów KELLER wykonana z drewna bukowego z nylonowymi kołkami na poduszce pneumatycznej. Wyprodukowane w Niemczech. Czytaj więcej ..

Wysokiej jakości owalna szczotka do włosów KELLER 125 23 80

  • owalna szczotka
  • szpilki są przechowywane w poduszce pneumatycznej ze specjalną wkładką, która zapobiega wpadaniu szpilek do poduszki nawet przy podwyższonym ciśnieniu (HighTech-Feature wyprodukowano w Niemczech!)
  • końcówki nylonowych pinezek wyposażono w kulki (brodawki) zabezpieczające przed zarysowaniami i podrażnieniami skóry
  • materiał: drewno bukowe / plastikowe kołki z kulkami
  • Wyprodukowane w Niemczech

KELLER BÜRSTEN

Niemiecka firma rodzinna Bürstenfabrik Keller GmbH została założona w 1869 roku. Jest jednym z wiodących europejskich producentów w tej dziedzinie. Doświadczenie firmy znajduje swoje odzwierciedlenie głównie w projektowaniu produktów, doborze użytych materiałów oraz składzie asortymentu. W bogatej ofercie znajdziesz okrągłe drewniane szczotki dmuchane, płaskie drewniane szczotki z naturalnym włosiem, płaskie i okrągłe szczotki plastikowe z poliamidem. szczecina. Keller odzwierciedla wymagania stawiane produktom w XXI wieku z większą orientacją na klienta. Priorytetem firmy są zasady ekologiczne i etyczne , które od 2008 roku posiadają certyfikat FSC®.


Použití kartáče
Na vlasy ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?