BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
WYŚLEMY 15.8.

DOVO Solingen 4009056 zestaw

820.94 zł z podatkiem od wartości dodanej
667.43 zł bez VAT
Luksusowy zestaw do manicure dla mężczyzn. Świetne szczypce, precyzyjna pęseta i metalowy pilnik w praktycznym opakowaniu. Czytaj więcej ..
Dostępność: Skladem

DOVO Solingen 4009056 zestaw

DOVO Solingen 4009056 zestaw

  • doskonały zestaw do manicure dla mężczyzn
  • zawartość: 1 x górny, nierdzewny klips do paznokci DOVO Solingen 504 006 R SAT., 1 x pęseta ze stali nierdzewnej z ukośną końcówką, 1 x metalowy pilnik ze stali nierdzewnej DOVO Solingen 405 356 R SAT.
  • etui skórzane (skóra bydlęca) z logo producenta
  • kolor brązowy
  • produkcja: DOVO Solingen - oryginał Solingen Niemcy

Randki DOVO w Solingen, Merkur Solingen

Niemiecka firma DOVO Solingen obchodziła w 2006 roku swoje stulecie razem ze swoją spółką zależną Merkur Solingen .

W swojej ofercie posiada profesjonalne nożyczki fryzjerskie, nożyczki do manicure, przybory do golenia, zestawy do manicure.

DOVO rozpoczęło produkcję maszynek do golenia z trzynastoma pracownikami. Ustawa uchwalona w 1938 r. W celu ochrony nazwy Solingen dała jej więcej dumy i poczucia bezpieczeństwa dla znaku towarowego, a także jeszcze większe poczucie lokalnej tożsamości.

Firma na swój symbol wybrała rycerza z mieczem i młotem, który energicznie przeniknął na rynki Europy Zachodniej i Ameryki Północnej.

Dzięki masowemu wprowadzeniu golarki elektrycznej zarząd firmy DOVO poszukuje drugiego źródła dochodu, więc zaczyna od produkcji nożyczek do włosów. W tym czasie technicy firmy osobiście chodzili po salonach fryzjerskich w Solingen i dowiadywali się od fryzjerów, które nożyczki będą dla nich najbardziej odpowiednie.

Gdy w 1951 roku pojawili się młodzi deweloperzy, produkcja nożyczek zaczęła być ogromnym sukcesem, a DOVO ponownie wkraczało na rynki Ameryki Północnej (później także Południowej) i Europy Zachodniej, ale tym razem z nożyczkami.

Dzięki sukcesowi nożyczek firma zakłada spółkę zależną, Merkur Solingen, która produkuje środki do golenia, które odnoszą światowy sukces i otwierają przed firmą nowe rynki w Azji, zwłaszcza w Rosji i na Półwyspie Arabskim.

Wszystkie produkty DOVO i Merkur Solingen to oryginały wyprodukowane w Solingen w Niemczech, słynącej z najwyższej jakości europejskiej stali.

Kod: 4009 056
Producent: DOVO Solingen

Velikost
Malé ROK
Velikost štipek
Větší ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?