BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Jutro wyjeżdżamy 28.7.

Obcinacz do paznokci DOVO Solingen 251406

197.23 zł
160.35 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 251 406
Producent: DOVO Solingen
Nożyczki do paznokci kute z wierzchu DOVO Solingen 251 356 R SAT. Rozmiar 4" . Matowa konstrukcja ze stali nierdzewnej. Made in Germany. Czytaj więcej ..

DOVO Solingen 251 406 R SAT obcinacz do paznokci.

  • klasyczny, mocny kształt nożycowy, duże wygodne oczka, doskonałe do obcinania grubych paznokci i paznokci
  • kute, zakrzywione, z centralną śrubą
  • z mikro-uzębieniem po jednej stronie ostrza - dłuższa żywotność ostrza
  • materiał: stal nierdzewna - powierzchnia matowa (R SAT.)
  • rozmiar 4"
  • najwyższa jakość
  • produkcja: DOVO Solingen - oryginał Solingen Niemcy

(Oryginalne Solingen oznacza, że produkt jest faktycznie wytwarzany w Solingen w Niemczech i że produkt wykorzystuje unikalną, wysokiej jakości stal Solingen. Produkt jest bardzo starannie i precyzyjnie obrobiony i sprawdzony)

Randki DOVO w Solingen, Merkur Solingen

Niemiecka firma DOVO Solingen obchodziła w 2006 roku swoje stulecie razem ze swoją spółką zależną Merkur Solingen .

W swojej ofercie posiada profesjonalne nożyczki fryzjerskie, nożyczki do manicure, przybory do golenia, zestawy do manicure.

DOVO rozpoczęło produkcję maszynek do golenia z trzynastoma pracownikami. Ustawa uchwalona w 1938 r. W celu ochrony nazwy Solingen dała jej więcej dumy i poczucia bezpieczeństwa dla znaku towarowego, a także jeszcze większe poczucie lokalnej tożsamości.

Firma na swój symbol wybrała rycerza z mieczem i młotem, który energicznie przeniknął na rynki Europy Zachodniej i Ameryki Północnej.

Dzięki masowemu wprowadzeniu golarki elektrycznej zarząd firmy DOVO poszukuje drugiego źródła dochodu, więc zaczyna od produkcji nożyczek do włosów. W tym czasie technicy firmy osobiście chodzili po salonach fryzjerskich w Solingen i dowiadywali się od fryzjerów, które nożyczki będą dla nich najbardziej odpowiednie.

Gdy w 1951 roku pojawili się młodzi deweloperzy, produkcja nożyczek zaczęła być ogromnym sukcesem, a DOVO ponownie wkraczało na rynki Ameryki Północnej (później także Południowej) i Europy Zachodniej, ale tym razem z nożyczkami.

Dzięki sukcesowi nożyczek firma zakłada spółkę zależną, Merkur Solingen, która produkuje środki do golenia, które odnoszą światowy sukces i otwierają przed firmą nowe rynki w Azji, zwłaszcza w Rosji i na Półwyspie Arabskim.

Wszystkie produkty DOVO i Merkur Solingen to oryginały wyprodukowane w Solingen w Niemczech, słynącej z najwyższej jakości europejskiej stali.


Zaměření nůžek
Na manikúru ROK
Povrchová úprava
Lesklé - niklované ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?