BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 23.5.
Nowość

Walizka na maszynę podróżną WAHL

68.00 zł
55.28 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 0093-6430
Producent: WAHL

Miękka wyściełana osłona na nożyce - idealna do transportu i przechowywania nożyc w pracy w zakładzie fryzjerskim oraz w podróży.

Czytaj więcej ..

Miękko wyściełany pokrowiec WAHL Travel Bag na maszynki do strzyżenia - idealny do transportu i przechowywania maszynek do strzyżenia w pracy w zakładzie fryzjerskim oraz w podróży.

  • miękki futerał - zapobiega niechcianym zadrapaniom na maszynach
  • czarny kolor
  • Logo WAHL

WAHL Professional to firma północnoamerykańska założona w 1919 roku przez Lee J. Wahla, który w tym samym roku opatentował pierwszą elektryczną maszynkę do strzyżenia włosów. Ta korporacja stała się tym samym liderem w dziedzinie profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów w swojej kategorii.

W 1967 roku firma wprowadziła na rynek pierwszą bezprzewodową maszynę ładowalną, a w 1971 została uruchomiona, natychmiast kontrolując ponad 90% rynku nożyc w Ameryce Północnej. W 1987 roku firma wynalazła pierwszą lokówkę i rozpoczęła produkcję różnego rodzaju suszarek do włosów. W 1996 roku WAHL kupił niemieckie firmy produkujące nożyce MOSER i ERMILA, dzięki czemu stał się największym producentem nożyc na świecie. Asortyment produktów szybko się rozrósł, a firma wprowadza na rynek pierwszą na świecie prostownicę do włosów.

W 2009 roku WAHL świętuje 90-lecie istnienia jako pionier profesjonalnych i domowych produktów do pielęgnacji włosów.

Do chwili obecnej WAHL zatrudnia ponad 2200 osób, sprzedaje swoje produkty w 165 krajach i posiada w swoim portfolio ponad 100 patentów.

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?