BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 23.5.
Nowość

WAHL 1592-0480 Super Trim, różowy

420.00 zł
341.46 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 1592-0480
Producent: WAHL

Bezprzewodowa golarka do najlepszych prac wokół łap i pyska. Z chromowaną głowicą o szerokości cięcia tylko 28 mm i wysokości 0,4 mm. Niska waga i cicha praca. W zestawie podstawka ładująca z adapterem, zmienna nasadka dodatkowa 3 - 6 mm, szczoteczka do czyszczenia oraz olejarka.

Czytaj więcej ..

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów WAHL Super Trim 1592-0475 do futra

  • profesjonalna maszyna do wycinania i wykańczania konturów i prac projektowych (pysk, łapy, uszy)
  • chromowana głowica tnąca systemu Star Blade , szerokość 28 mm, wysokość cięcia 0,4 mm
  • łatwo zdejmowana głowica w celu szybkiej wymiany i łatwej konserwacji
  • praca na baterii do 100 min
  • bardzo cicha praca
  • lekki, waga tylko 130 g
  • akcesoria: podstawka ładująca z transformatorem sieciowym (długość przewodu 3 m), regulowany dodatkowy grzebień 3 - 6 mm, szczoteczka do czyszczenia, olejarka ze specjalnym olejem do głowic tnących
  • kolor: szampan
  • Wyprodukowane w Niemczech

Wskazówka: Wysokiej jakości maszyna do konturowania do wykańczania pyska i stóp z bardzo małą szerokością cięcia - tylko 28 mm. Idealny partner dla Wahl Super Groom. Aby zapewnić długą żywotność, nie zapomnij dobrze naoliwić głowy. W razie potrzeby tę głowę można profesjonalnie przeszlifować.

Rozszerzona gwarancja:

Wiemy, że trymer jest kluczowym narzędziem do pielęgnacji sierści Twojego zwierzaka. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja maszyna będzie pod opieką nawet po legalnym zakończeniu
okres gwarancji, oferujemy nową usługę - przedłużenie gwarancji o kolejne 12 miesięcy. Przy zakupie wystarczy kliknąć „Rozszerzona gwarancja 1 rok”.

WAHL Professional to północnoamerykańska firma założona w 1919 roku przez Lee J. Wahla, który w tym samym roku opatentował pierwszą elektryczną maszynkę do strzyżenia włosów. Korporacja stała się tym samym liderem w dziedzinie profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów w swojej kategorii.

W 1967 roku firma przedstawiła pierwszą ładowalną maszynę bezprzewodową i uruchomiła ją w 1971 roku, natychmiast kontrolując ponad 90% rynku nożyc w Ameryce Północnej. W 1987 roku firma wynalazła pierwszą lokówkę do włosów i rozpoczęła produkcję różnego rodzaju suszarek do włosów. W 1996 roku WAHL przejmuje niemieckie firmy produkujące nożyce MOSER i ERMILA, co czyni go największym producentem nożyc na świecie. Gama produktów szybko się rozrosła, a firma wprowadza pierwszą na świecie prostownicę do włosów.

W 2009 roku WAHL obchodzi 90-lecie istnienia jako pionier profesjonalnych i domowych produktów do pielęgnacji włosów.

Do tej pory WAHL zatrudnia ponad 2200 osób, sprzedaje swoje produkty w 165 krajach i posiada w swoim portfolio ponad 100 patentów.


Co chci ostříhat
Zvířata ROK
Napájení
Akumulátorové ROK
Velikost zvířete
Malá ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?