BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 23.5.
Nowość

WAHL 1872-0463 Super Groom Pink

603.81 zł
490.90 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 1872-0463
Producent: WAHL

Wysokiej jakości akumulatorowa maszynka do strzyżenia zwierząt Wahl Super Groom. Całkowicie metalowa głowica o wysokości cięcia 0,7 - 3 mm, szerokości cięcia 46 mm. Praca do 100 minut. Opakowanie zawiera 4 plastikowe nasadki, podstawkę ładującą, adapter, olejarkę i szczoteczkę do czyszczenia.

Czytaj więcej ..

Profesjonalna nożyce akumulatorowe WAHL 1872-0463 Super Groom - do futer zwierzęcych

 • całkowicie metalowa głowica Magic Blade
 • ustawienie długości cięcia 0,7 - 2 mm, szerokość cięcia 46 mm
 • zasilanie bateryjne lub sieciowe
 • baterie o pojemności do 100 minut pracy
 • kolorowy wskaźnik stanu baterii, ich szybkie ładowanie (ok. 150 minut)
 • ergonomiczny i nowoczesny kształt
 • połączenie kolorów: różowy
 • bardzo cicha, spokojna i stabilna praca
 • waga: 300 g
 • akcesoria: dodatkowe, grzebienie plastikowe 3, 6, 9, 12 mm, podstawka ładująca, transformator sieciowy, olejarka, szczoteczka do czyszczenia
 • producent: WAHL / MOSER - wyprodukowano w Niemczech

Wskazówka: „Wysokiej jakości i niezawodna przecinarka do pracy akumulatorowej lub sieciowej z klasyczną głowicą tnącą. Aby zapewnić długą żywotność, nie zapomnij odpowiednio naoliwić głowicy. W razie potrzeby głowicę tę można profesjonalnie przeszlifować. Spryskaj”.

Rozszerzona gwarancja:

Wiemy, że trymer jest kluczowym narzędziem do pielęgnacji sierści Twojego zwierzaka. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja maszyna będzie pod opieką nawet po legalnym zakończeniu
okres gwarancji, oferujemy nową usługę - przedłużenie gwarancji o kolejne 12 miesięcy. Przy zakupie wystarczy kliknąć „Rozszerzona gwarancja 1 rok”.

WAHL Professional to północnoamerykańska firma założona w 1919 roku przez Lee J. Wahla, który w tym samym roku opatentował pierwszą elektryczną maszynkę do strzyżenia włosów. Korporacja stała się tym samym liderem w dziedzinie profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów w swojej kategorii.

W 1967 roku firma przedstawiła pierwszą ładowalną maszynę bezprzewodową i uruchomiła ją w 1971 roku, natychmiast kontrolując ponad 90% rynku nożyc w Ameryce Północnej. W 1987 roku firma wynalazła pierwszą lokówkę do włosów i rozpoczęła produkcję różnego rodzaju suszarek do włosów. W 1996 roku WAHL przejmuje niemieckie firmy produkujące nożyce MOSER i ERMILA, co czyni go największym producentem nożyc na świecie. Gama produktów szybko się rozrosła, a firma wprowadza pierwszą na świecie prostownicę do włosów.

W 2009 roku WAHL obchodzi 90-lecie istnienia jako pionier profesjonalnych i domowych produktów do pielęgnacji włosów.

Do tej pory WAHL zatrudnia ponad 2200 osób, sprzedaje swoje produkty w 165 krajach i posiada w swoim portfolio ponad 100 patentów.


Co chci ostříhat
Zvířata ROK
Napájení
Akumulátorové ROK
Velikost zvířete
Malá ROK
Velikost
Střední ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?