BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 23.5.
Akcja

Bezprzewodowy detektor WAHL LI

741.00 zł
602.44 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 08171-016
Producent: WAHL
Výška střihu: 0,4 mm
Šířka střihu: 38 mm
Výdrž akumulátoru:  100 min
Dobíjení akumulátoru:  60 min
Vhodné pro: profesionální použití
Barva: stříbrno-hnědá
Hmotnost: 186 g

Akcesoria Detailer

Głowica 32 mm i głowica 38 mm i przedłużki
+155.54 zł
+160.90 zł
+30.97 zł
+34.43 zł

Oleje maszynowe

Nie zapomnij naoliwić maszyny, przedłużysz jej żywotność i będzie cię dłużej ciąć, polecamy następujące produkty:
+23.36 zł
+30.28 zł
+51.04 zł

Spraye czyszczące i dezynfekujące

Do czyszczenia, dezynfekcji i natychmiastowego schłodzenia głowicy zalecamy:
+72.66 zł
+76.99 zł
+43.25 zł

Przedłużona gwarancja na 1 ROK

Przedłużenie gwarancji o kolejne 12 miesięcy
+171.28 zł

Bezprzewodowa wersja popularnego konturu Detailera amerykańskiej marki Wahl. Szeroka głowica z ostrzem T, wysokość cięcia 0,4 mm. Akumulator litowo-jonowy o czasie pracy 100 min.

Czytaj więcej ..

Warianty produktu

Bezprzewodowa wersja popularnego konturu Detailera amerykańskiej marki Wahl.

Wypróbuj jeden z najlepszych obecnie konturów - Cordless Detailer LI amerykańskiej marki Wahl , która dominuje w świecie maszyn do cięcia od prawie 100 lat. Zwłaszcza w świecie fryzjerów klasyczny Detailer jest legendą, dlatego od dawna oczekiwano jego wersji bateryjnej .

Wahl Cordless Detailer LI posiada całkowicie metalową głowicę tnącą T-Blade Wide o szerokości 38 mm i wysokości cięcia 0,4 mm . Pracę akumulatora zapewnia wysokiej jakości akumulator Li-Ion o wydłużonej żywotności bez efektu pamięci. Czas ładowania wynosi 60 minut, a przy pełnej eksploatacji urządzenie wystarcza na 100 minut . Maszyna posiada również funkcję „szybkiego ładowania”, co w praktyce oznacza 5 minut ładowania przez 14 minut pracy. Z pewnością docenisz eleganckie, a jednocześnie ergonomiczne wykonanie, które po prostu leży w dłoni i cieszy oko. Maszyna jest niezwykle lekka - waży zaledwie 186 gramów , więc praca z nią przez cały dzień to przyjemność. Cordless Detailer LI jest napędzany niezawodnym silnikiem rotacyjnym o mocy 6800 obr / min .

Akcesoria:

Opakowanie zawiera 3 plastikowe dodatkowe przedłużki . Wysokość dodatkowych wypukłości wynosi 1 mm, 3 mm, 4 mm . Podstawka ładująca z adapterem to rzecz oczywista. W zestawie znajduje się również grzebień fryzjerski i pędzelek do wygładzania, szczoteczka do czyszczenia do usuwania pozostałości włosów, nasadka ochronna na głowicę tnącą oraz podstawowa mini olejarka z olejem mineralnym do kilku pierwszych zastosowań.

Kluczowe właściwości:

 • najlepsza bezprzewodowa maszyna do konturowania
 • zachowuje doskonałe właściwości klasycznego Detailera, bez konieczności stosowania kabla
 • Bardzo wydajny akumulator Li-Ion - idealny do ciągłej pracy
 • Funkcja „szybkiego ładowania” - w ciągu 5 minut akumulator ładowany jest przez 14 minut pracy
 • profesjonalny silnik obrotowy o dużej mocy (6800 obr / min) i długiej żywotności
 • solidny, klasyczny kształt
 • wysokiej jakości metalowa, chromowana głowica tnąca T-Blade o szerokości 38 mm i wysokości cięcia 0,4 mm
 • bardzo lekka - tylko 186 g (bez kabla)
 • długość kabla - 2,4 m
 • Akcesoria: 3 dodatkowe grzebienie - # 1 (1 mm) • # 1 (3 mm) • # 1 (4 mm), podstawka ładująca, adapter, grzebień fryzjerski, pędzel fryzjerski, pędzelek do czyszczenia, olejarka ze specjalnym olejem do cięcia głowica, osłona ochronna głowicy tnącej
 • idealny do salonu fryzjerskiego
 • producent: WAHL USA

Wskazówka fryzjera: „Jedna z najpopularniejszych maszyn do konturowania w salonach fryzjerskich i fryzjerskich i wreszcie bez kabla! Prostota, jakość i niezawodność. Idealna do combo do maszyn serii 5 Star - np. Magic Clip, Super Taper, itp. Dla długiej żywotności, nie zapomnij naoliwić głowy. Jeśli to konieczne, głowicę tę można profesjonalnie przeszlifować."

WAHL Professional to północnoamerykańska firma założona w 1919 roku przez Lee J. Wahla, który w tym samym roku opatentował pierwszą elektryczną maszynkę do strzyżenia włosów. Korporacja stała się tym samym liderem w dziedzinie profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów w swojej kategorii.

W 1967 roku firma przedstawiła pierwszą ładowalną maszynę bezprzewodową i uruchomiła ją w 1971 roku, natychmiast kontrolując ponad 90% rynku nożyc w Ameryce Północnej. W 1987 roku firma wynalazła pierwszą lokówkę do włosów i rozpoczęła produkcję różnego rodzaju suszarek do włosów. W 1996 roku WAHL przejmuje niemieckie firmy produkujące nożyce MOSER i ERMILA, co czyni go największym producentem nożyc na świecie. Gama produktów szybko się rozrosła, a firma wprowadza pierwszą na świecie prostownicę do włosów.

W 2009 roku WAHL obchodzi 90-lecie istnienia jako pionier profesjonalnych i domowych produktów do pielęgnacji włosów.

Do tej pory WAHL zatrudnia ponad 2200 osób, sprzedaje swoje produkty w 165 krajach i posiada w swoim portfolio ponad 100 patentów.

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?