BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 21.6.

Manicure DOVO Solingen 771018

3287.02 zł
2716.55 zł bez VAT
Dostępność: Skladem
Kod: 771 018
Producent: DOVO Solingen

Luksusowy profesjonalny manicure ze skóry łosia DOVO Solingen 771 018 R SAT. V z 11 narzędziami ze stali nierdzewnej. Wyprodukowane w Niemczech.

Czytaj więcej ..

Luksusowy profesjonalny manicure ze skóry łosia DOVO Solingen 771 018 R SAT. V z 11 narzędziami ze stali nierdzewnej.

  • doskonały manicure ze skóry łosia - z metalową ramką
  • ostateczna zawartość 11 narzędzi: 1 całkowicie metalowe, kute nożyczki do skórek ze stali nierdzewnej - powierzchnia matowa (R SAT.), 1 x całkowicie metalowe, zakrzywione nożyczki do paznokci ze stali nierdzewnej z mikro-uzębieniem po jednej stronie ostrza - matowa powierzchnia, 1 x doskonałe szczypce ze stali nierdzewnej ze sprężyną do skórek DOVO, 1 x obcinacz do paznokci DOVO ze stali nierdzewnej, 1 x pilnik ze stali nierdzewnej, 1 x pęseta ze stali nierdzewnej ze skośną końcówką i precyzyjnie oszlifowanymi powierzchniami, 1 x szpiczasta pinceta ze stali nierdzewnej , 4 narzędzia kosmetyczne wykonane w całości z metalu ze stali nierdzewnej
  • najwyższa gama manicure marki DOVO Solingen
  • zaprojektowana obróbka poszczególnych narzędzi
  • Wyprodukowane w Niemczech

DOVO Solingen,   Merkur Solingen

Niemiecka firma DOVO Solingen obchodziła w 2006 roku swoje stulecie razem ze swoją spółką zależną Merkur Solingen .

W swojej ofercie posiada profesjonalne nożyczki fryzjerskie, nożyczki do manicure, przybory do golenia, zestawy do manicure.

DOVO rozpoczęło produkcję maszynek do golenia z trzynastoma pracownikami. Ustawa uchwalona w 1938 r. W celu ochrony nazwy Solingen dała jej więcej dumy i poczucia bezpieczeństwa dla znaku towarowego, a także jeszcze większe poczucie lokalnej tożsamości.

Firma na swój symbol wybrała rycerza z mieczem i młotem, który energicznie przeniknął na rynki Europy Zachodniej i Ameryki Północnej.

Dzięki masowemu wprowadzeniu golarki elektrycznej zarząd firmy DOVO poszukuje drugiego źródła dochodu, więc zaczyna od produkcji nożyczek do włosów. W tym czasie technicy firmy osobiście chodzili po salonach fryzjerskich w Solingen i dowiadywali się od fryzjerów, które nożyczki będą dla nich najbardziej odpowiednie.

Gdy w 1951 roku pojawili się młodzi deweloperzy, produkcja nożyczek zaczęła być ogromnym sukcesem, a DOVO ponownie wkraczało na rynki Ameryki Północnej (później także Południowej) i Europy Zachodniej, ale tym razem z nożyczkami.

Dzięki sukcesowi nożyczek firma zakłada spółkę zależną, Merkur Solingen, która produkuje środki do golenia, które odnoszą światowy sukces i otwierają przed firmą nowe rynki w Azji, zwłaszcza w Rosji i na Półwyspie Arabskim.

Wszystkie produkty DOVO i Merkur Solingen to oryginały wyprodukowane w Solingen w Niemczech, słynącej z najwyższej jakości europejskiej stali.


Velikost
Velké ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?