BEZPŁATNA wysyłka przy zakupach powyżej 2000 CZK
Wyślemy 23.5.
Akcja

WAHL Cordless Super Taper

599.00 zł
486.99 zł bez VAT
Cena za zarejestrowany 577.85 zł
Dostępność: Skladem
Kod: 08591-016H
Producent: WAHL
Výška střihu: 1 - 3,5 mm
Šířka střihu: 40 mm
Výdrž akumulátoru: až 90 minut
Dobíjení akumulátoru: do 120 minut
Typ akumulátoru: Li-Ion
Vhodné pro: profesionální použití
Barva: bílá/černá
Hmotnost: 290 g

Fade zapasowa głowica w obniżonej cenie

+136.68 zł

Oleje maszynowe

Nie zapomnij naoliwić maszyny, przedłużysz jej żywotność i będzie cię dłużej ciąć, polecamy następujące produkty:
+23.36 zł
+30.28 zł
+51.04 zł

Spraye czyszczące i dezynfekujące

Do czyszczenia, dezynfekcji i natychmiastowego schłodzenia głowicy zalecamy:
+72.66 zł
+76.99 zł
+43.25 zł

Przedłużona gwarancja na 1 ROK

Przedłużenie gwarancji o kolejne 12 miesięcy
+110.73 zł

WAHL Cordless Super Taper 4219-0470 to bezprzewodowa wersja jednej z najpopularniejszych fryzur wśród fryzjerów i fryzjerów. Klasyczna solidna konstrukcja, niezawodny mocny silnik 5500 obr / min, czas ładowania 120 min przy czasie pracy 90 min. Wysokiej jakości metalowa chromowana głowica tnąca o szerokości 40 mm i wysokości cięcia od 1 do 3,5 mm. Opakowanie zawiera 4 plastikowe nasadki, środkową nakładkę na głowę, szczoteczkę, olejarkę i płaski grzebień fryzjerski.

Czytaj więcej ..

Popularna profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów WAHL Cordless Super Taper 4219-0470 - najlepszy bezprzewodowy trymer

Wypróbuj maszynkę do strzyżenia włosów używaną dziś i codziennie przez profesjonalistów w salonach fryzjerskich i fryzjerskich na całym świecie. Cordless Super Taper to bezprzewodowa wersja słynnego Super Taper amerykańskiej marki WAHL, która od prawie 100 lat dominuje w świecie nożyc.

Wahl Cordless Super Taper jest wyposażony w chromowaną, całkowicie metalową głowicę tnącą wysokiej jakości o szerokości cięcia 40 mm i przesuwnej wysokości cięcia od 1 do 3,5 mm . Pracę bateryjną zapewnia wysokiej jakości akumulator Li-Ion o dłuższej żywotności i bez efektu pamięci. Czas ładowania to 120 minut, a przy pełnej eksploatacji urządzenie wystarcza na 90 minut . Z pewnością docenisz solidną, ergonomiczną konstrukcję, która po prostu mieści się w dłoni. Mimo to maszyna jest lekka - waży zaledwie 290 gramów , więc praca z nią przez cały dzień to przyjemność. Magic Clip Cordless jest zasilany niezawodnym silnikiem wibracyjnym o wydajności 5500 obr / min .

 

Akcesoria:

Opakowanie zawiera cztery plastikowe dodatkowe nasadki . Wysokość dodatkowych redlin to 3 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm. W zestawie znajdziesz również szczoteczkę czyszczącą do usuwania resztek włosów, osłonkę ochronną na głowicę tnącą oraz podstawową mini olejarkę z olejkiem mineralnym do kilku pierwszych zastosowań. Dodatkowo w tym zestawie znajduje się płaski grzebień fryzjerski Wahl .

Kluczowe właściwości:

  • ładowalna maszyna, bateria litowa o dłuższej żywotności
  • czas ładowania: 120 min., czas pracy: 90 min.
  • niezawodny silnik wibracyjny 5500 1 / min.
  • solidny, klasyczny i ergonomiczny kształt
  • wysokiej jakości metalowa chromowana głowica tnąca, przesuwna, szerokość 40 mm, wysokość cięcia 1 - 3,5 mm
  • waga tylko 290 g
  • akcesoria: nasadki plastikowe dodatkowe 3, 6, 10, 13 mm, TOP płaski TOP - grzebień fryzjerski, szczoteczka do czyszczenia, olejarka ze specjalnym olejem do głowic tnących, osłona ochronna głowicy tnącej
  • producent: WAHL USA

Wskazówka fryzjera: „Bezprzewodowa wersja jednej z najpopularniejszych maszyn sieciowych - Wahl Super Taper. Wysoka jakość i niezawodność, przystosowana do wymagających operacji z możliwością cięcia do 3,5 mm bez użycia przedłużacza. W porównaniu z wersją kablową, jest o połowę lżejsza. W razie potrzeby głowicę tę można profesjonalnie przeszlifować. Jeśli głowica nagrzewa się podczas długotrwałej pracy, zaleca się użycie specjalnego sprayu chłodzącego."

 

Rozszerzona gwarancja:

Wiemy, że nożyce są kluczowym narzędziem w Twojej pracy. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja maszyna będzie pod opieką nawet po legalnym zakończeniu
okres gwarancji, oferujemy nową usługę - przedłużenie gwarancji o kolejne 12 miesięcy. Przy zakupie wystarczy kliknąć „Rozszerzona gwarancja 1 rok”

 

WAHL Professional to północnoamerykańska firma założona w 1919 roku przez Lee J. Wahla, który w tym samym roku opatentował pierwszą elektryczną maszynkę do strzyżenia włosów. Korporacja stała się tym samym liderem w dziedzinie profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów w swojej kategorii.

W 1967 roku firma przedstawiła pierwszą ładowalną maszynę bezprzewodową i uruchomiła ją w 1971 roku, natychmiast kontrolując ponad 90% rynku nożyc w Ameryce Północnej. W 1987 roku firma wynalazła pierwszą lokówkę do włosów i rozpoczęła produkcję różnego rodzaju suszarek do włosów. W 1996 roku WAHL przejmuje niemieckie firmy produkujące nożyce MOSER i ERMILA, co czyni go największym producentem nożyc na świecie. Gama produktów szybko się rozrosła, a firma wprowadza pierwszą na świecie prostownicę do włosów.

W 2009 roku WAHL obchodzi 90-lecie istnienia jako pionier profesjonalnych i domowych produktów do pielęgnacji włosów.

Do tej pory WAHL zatrudnia ponad 2200 osób, sprzedaje swoje produkty w 165 krajach i posiada w swoim portfolio ponad 100 patentów.

 

 


Co chci ostříhat
Vlasy ROK
Napájení
Akumulátorové ROK
Zaměření strojku
Na kompletní střih ROK

Znajdź najkorzystniejsze na czas ...

Wiadomości i rabaty wysyłamy raz w tygodniu.Jak wykorzystujemy Twoje dane?